W sobotę 22 września Klub „Z kompasem” zaprasza na piętnaste już spotkanie, do malowniczej, bogatej pomorskiej miejscowości- GNIEWINA.

XV RAJD „Z KOMPASEM” Gniewino, 22-23.09.2018

www.zkompasem.pl

facebook.com/zkompasem

 

To tutaj podczas EURO 2012 rezydowała reprezentacja Hiszpanii- która zresztą w kapitalnym stylu wygrała tamten turniej. Wspólnie odkryjemy na Rajdzie ślady pobytu Hiszpanów na Kaszubskiej Ziemi.

Okolice GNIEWINA mają jednak o wiele więcej do zaoferowania. W bliższym i dalszym sąsiedztwie miejscowości nie brakuje przepięknych lasów, mnóstwo tu również potężnych i magicznych wiatraków.

Nieopodal znajduje się ogromne, malowniczo położone Jezioro Żarnowieckie z arcyciekawą hydroelektrownią. Zachodnie brzegi jeziora są bardzo strome. Poczujemy się niemal jak w górach- różnice wzniesień dochodzą tutaj do 100 metrów!

Jak informują organizatorzy- będziemy rywalizować na aż dziewięciu rajdowych trasach- pieszych i rowerowych. Niektóre z nich są skierowane do rodzin z dziećmi oraz osób początkujących, inne do osób bardziej zaawansowanych. Najdłuższe trasy rywalizują w ramach Pucharu Polski. W bogatych pakietach startowych otrzymamy m.in. piękne pamiątkowe medale, imienne numery startowe, zaproszenie do rajdowego bufetu, kolorowe mapy i wodoodporne karty startowe.

Rajd „Z kompasem” to wspaniała rodzinna zabawa, mocny wysiłek dla sportowców, nauka błądzenia dla początkujących, kilometry spędzone w marszu lub na rowerze na łonie przyrody.

Szczegółowe informacje oraz rejestracja- na stronie internetowej Rajdu: www.zkompasem.pl.

 

Podejmij wyzwanie i wystartuj na malowniczych trasach Rajdu  „Z kompasem”. Do zobaczenia w Gniewinie 22-go września!